Techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje būna reikalinga nutikus įvairioms situacijoms, o būti pasiruošus visiems gyvenimo atvejams pavyksta toli gražu ne kiekvienam. Susidūrus su netikėtais automobilio gedimais kelyje, reikalinga speciali įranga – automobilio rato keitimui ar jų suveržimui, sugadintų detalių pristatymui į remontą, smulkių gedimų pašalinimui. Neturint specialios įrangos ar įgūdžių problemoms išspręsti, visada rekomenduojame kreiptis į profesionalus.

“Techninė pagalba 24h” – visą parą veikianti techninio aptarnavimo ir pagalbos kelyje įmonė. Kvalifikuoti techninės pagalbos specialistai padeda į įvairias patekusiems vairuotojams – ne tik sprogus ar prakiurus padangai, nuvažiavus nuo kelio, patekus į avariją, bet ir sumaišius automobilio degalus, šiems jau patekus į automobilio sistemą ir prieš tai. 

Mūsų komanda padės ne tik likviduoti avarijos padarinius, bet ir specialiomis priekabomis ir puspriekabėmis transportuoti automobilį į namus, artimiausią stovėjimo aikštelę, automobilių remonto vietą ar bet kur, kur pageidaus užsakovas. 

Galime garantuoti operatyvų darbą ir profesionalų požiūrį į kiekvieną atvejį – visada stengiamės, kad iškilusi problema būtų išspręsta greitai, sukeliant kuo mažiau papildomų nepatogumų.

Techninė pagalba kelyje teikiama Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje, Šilutėje, Mažeikiuose bei Skuode – visame Vakarų Lietuvos regione.