Avarinis automobilio užvedimas

Avarinis automobilio užvedimas gali būti reikalingas ne tik kelyje, bet ir nuosavame kieme. Dažniausiai šios paslaugos prireikia sutrikus automobilio akumuliatoriaus darbui.

Išsikrovęs automobilio akumuliatorius gali sukelti nemažą galvos skausmą skubančiam ar vėluojančiam vairuotojui. Susidurti su šia situacija galite dėl įvairių priežasčių – per naktį paliktų šviesų, ilgą laiką veikusios signalizacijos ar netikėtai atsiradusio elektros nutekėjimo.
Neužsivedantis automobilis – ypač dažna problema žiemą, kuomet užšąla įvairios automobilio detalės ir automobilio užvedimas užtrunka ilgiau nei įprastai, arba be specialių prietaisų yra neįmanomas.

Įvykus tokiai situacijai dažnas kreipiasi į draugą ar kaimyną – juk užvesti automobilį kitos transporto priemonės akumuliatoriaus pagalba gali atrodyti visiškai nesudėtinga. Bet automobilio užvedimui dažnai naudojama netinkama įranga gali sukelti elektros sistemos gedimus ir nepataisomai sugadinti svarbias transporto priemonės detales.
“Techninė pagalba 24h” teikia avarinio automobilių užvedimo paslaugas. Automobilį specialistai užveda skirtingais būdais, priklausomai nuo esamos problemos: įprastu būdu ar naudojant papildomą energijos šaltinį
“Techninė pagalba 24h” padės ne tik kelyje, bet ir kieme! Specialistai teikia avarinio automobilio užvedimo paslaugas įvairiuose Vakarų Lietuvos kampeliuose – Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje, Šilutėje, Mažeikiuose ir Skuode. Visą parą budintis techninio aptarnavimo personalas  atvyks su savo įranga ir padės užvesti automobilį.
Jei gedimas rimtesnis nei sušalusios detalės ar elektros iškrova – pakonsultuosime ir padėsime transportuoti automobilį iki artimiausios automobilių remonto įmonės.
“Techninė pagalba24” specialistai pasirengę padėti bet kokiu oru ir bet kuriuo paros metu – nesvarbu, kuriame Vakarų Lietuvos regione laukiate pagalbos.
Kelyje galite jaustis saugūs, nes Jūsų automobilio bėdomis pasirūpins “Techninė pagalba 24h”.