Padangų remontas

Padangų remontas – užduotis, kuria dažniausiai tenka susirūpinti keičiantis sezonui ar įvykus netikėtam atsitikimui kelyje.
Padangos yra jautriausia mašinos dalis – atlaikydamos oro sąlygų kaitą, spaudimą ir trintį, jos nuolat dėvisi, o įvairios padangų montavimo detalės reikalauja nuolatinės priežiūros.
Kelyje pajutus, jog automobilis rieda ne tolygiai, važiavimo trajektoriją trikdo mašinos riedėjimas į vieną ar kitą šoną, girdite įvairius garsus ir jaučiate kelio nelygumus – sustokite ir patikrinkite padangų būklę. Gali būti, kad laikas remontuoti padangas. 
Susidūrus su padangų gedimais kelyje padės ne tik turimi prietaisai, bet ir techninė pagalba. Reikalingas skubus padangų remontas? “Techninė pagalba 24h”  atvažiuos į bet kurį vakarų Lietuvos kampelį: Klaipėdą, Šilutę, Kretingą, Palangą, Mažeikius ir Skuodą.
Sugedę automobilio ratai gali kelti pavojų mašinos keleiviams, dėl to būtina kuo greičiau atlikti techninę apžiūrą ir remontą. Techninės pagalbos specialistai į iškvietimus reaguoja greitai ir operatyviai, padeda ne tik pašalinti atsiradusius nesklandumus, bet ir  transportuoti automobilį iki artimiausios automobilų remonto vietos, esant rimtesniam gedimui.

padangu remontas