Automobilių transportavimas

Automobilių transportavimas – viena svarbiausių “Techninės pagalbos kelyje 24h”, visą parą teikiamų paslaugų.

Ivykus automobilio avarijai – nuvažiavus nuo kelio, nustojus tinkamai veikti tam tikrai automobilio daliai ar tiesiog įvykus rimtam gedimui kelyje – visada prireikia pagalbos. Dažnai, nelaimė atsitinka toli nuo miesto, o žmonės, į kuriuos įprastai kreiptumėtės pagalbos (draugai bei artimieji), atvykti paprasčiausiai negali arba neturi tinkamų įgūdžių padėti. Būtent todėl siūlome transportavimo paslaugas, teikiamas tikrų profesionalų. Juk kiekvienas vairuotojas žino, kad techninė pagalba kelyje aprėpia didžiulį paslaugų spektrą – nuo sugebėjimo pakeisti ratą iki automobilio trasportavimo iš įvykio vietos.

Po netikėto įvykio kelyje “Techninė pagalba 24h” komanda bet kuriuo paros metus pasirengusi padėti pervežti transporto priemones į reikiamą vietą. Pagalbą kelyje galite išsikviesti visame Vakarų Lietuvos regione: Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje, Šilutėje, Mažeikiuose bei Skuode.

Automobilių transportavimas vykdomas specialiomis priekabomis, puspriekabėmis ir kranais. Visą reikalingą techniką, priklausomai nuo transporto priemonės tipo bei gedimo, “Techninės pagalbos 24h” specialistai atsigabena vos tik gavę iškvietimą ir įvertinę situaciją.

Susisiekę su budinčiu techninės pagalbos kelyje specialistu galėsite pasikonsultuoti dėl automobilio gedimo, avarijos ar situacijos, matomos kelyje, o nurodžius savo apytiksles ar tikslias koordinates, liks tik ramiai laukti atvykstančios komandos.

Automobilio transportavimas vykdomas greitai, kartu su visų įvykio padarinių šalinimu. “Techninė pagalba 24h” komandoje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kurie ne tik operatyviai reaguoja į iškvietimus, bet ir tinkamai, priklausomai nuo susidariusios situacijos sprendžia iškilusias problemas. Patikėjus automobilio transportavimą profesionalams, Jums nereikės rūpintis dėl automobilio gabenimo iš aikštelės, ar kitos vietos. Esant poreikiui automobilis transportuojamas ir pristatomas iki Jūsų namų.