Kuro išsiurbimas iš bako

Kuro išsiurbimas iš bako – vis labiau populiarėjanti paslauga. Tai ypač svarbu, nes kartais padarius klaidą, delsiame ją pripažinti ir bandome iškilusias problemas išspręsti patys. Šie bandymai gali baigtis rimtais automobilio gedimais.

Tiek kelionėse, tiek kasdienybėje dažnai pasitaiko įvairių nesklandumų ir nesusipratimų – nuo neteisingo kelio iki ratų montavimo pusiaukelėje, iki… degalų, tinkamų Jūsų automobiliui, sumaišymo. Visgi, jei taip nutiko – neskubėkite griauti savo kelionės planų.
Įpilti į baką netinkamus degalus pasitaiko dažnam – pasaulyje tai įvyksta kas tris sekundes. Tai – ne gėdinga ir dažnai pasitaikanti klaida. Netinkami degalai į mašinos kuro baką galėjo patekti degalus pilantis skirtingose degalinėse. Pirmas ženklas, po kurio Jums padės techninis aptarnavimas kelyje, yra neįprasti garsai variklyje. Į baką įpylus netinkamus degalus, svarbiausia neužvesti mašinos variklio, nejudinti jos iš vietos ir laukti atvykstančių “Techninė pagalba 24h” specialistų. Jei vis dėlto pajudėjote iš vietos ir išgirdote barškėjimą variklyje, kuo skubiau sustokite kelkraštyje ir susisiekite su technine pagalba kelyje.
“Techninė pagalba 24h” visą parą pasiruošę padėti vairuotojams sumaišius automobilio kurą ar įvykus avarinei situacijai bei gedimui kelyje. Iškvietę techninę pagalbą – likite ten, kur esate, ir laukite specialistų. Kuro išsiurbimas iš bako nėra sudėtinga procedūra, tačiau tam reikalinga specialistų patirtis ir tam skirta įranga.

Kuro išsiurbimo iš bako paslaugos teikiamos visoje Vakarų Lietuvoje.